بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

برای داشتن لبخندی زیبا باید دندان هایی مرواریدی و زیبا داشته باشید. اگر قصد ترمیم دندان های خود را دارید با انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی، دندان هایی محکم، زیبا و سفید داشته باشید. زیبایی دندان ها با استفاده از چند روش انجام می شود. ارتودنسی، کاشت، لمینت و  کامپوزیت از رایج ترین روش های زیبا ساختن دندان ها هستند. اما چگونه می توان بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران را پیدا کرد؟ پاسخ این سوال را در ادامه خواهید فهمید.

چند فاکتور انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

برای درمان هر بیماری و یا هر دلیل دیگری که نزد پزشک می رویم اولین پرس و جویی که می کنیم این است که بهترین متخصص در آن حرفه کیست؟ برای انتخاب بهترین دندانپزشکی و دندانپزشک نیز باید این سوال مهم را از خودمان بپرسیم که بهترین دندانپزشک چه کسی است؟ رشته های تخصصی در دندانپزشکی که می توانند لبخندی زیبا را به شما هدیه دهند عبارتند از: لمینت، کامپوزیت، ترمیم و زیبایی دندان با استفاده از پروتز و کاشت، ارتودنسی و ایمپلنت می باشند. برای انتخاب یک دندانپزشک خوب که بر این رشته ها وارد باشد باید چند فاکتور مهم را در نظر گرفت:

  • یکی از ویژگی هایی که یک دندانپزشکی خوب باید داشته باشد این است که بیمار محور باشد. یعنی اینکه بیمار و خواسته هایش برای پزشک در اولویت قرار داشته باشند.
  • کارکنان کلینیک دندانپزشکی بایستی سعی و تلاششان در راستای جلب رضایت بیمار باشد تا بهترین راه را برای تحقق خواسته های بیمار و درمان انتخاب کنند.
  • پیگیری پروسه درمان یکی دیگر از مهمترین نکاتی است که یک دندانپزشک خوب باید انجام دهد. طی کردن این موارد منجر به داشتن دندان هایی زیبا برای مراجعه کنندگان می شوند.

معرفی تجربه و تخصص دندانپزشک زیبایی در تهران

دندانپزشکی زیبایی یکی از شاخه های دندانپزشکی عمومی است که در آن علاوه بر مطالعات عمومی دندانپزشکی، 3 یا 4 سال آموزش تخصصی در زمینه دندانپزشکی زیبایی انجام می شود. دندانپزشکی که تجربه زیادی در زمینه دندانپزشکی زیبایی دارد و وقت و انرژی زیادی را صرف این تخصص کرده است، احتمال اینکه در رشته دندانپزشکی زیبایی نیز موفق شود را دارد. کار دندانپزشک زیبایی این است تا دندان هایی که حالت و یا رنگ بدی دارند را زیباتر کند. دندان هایی که به شکلی بد در دهان قرار گرفته اند را به صورت مرتب کنار هم قرار می دهد و فاصله های اضافی بین دندان ها را از بین می برد. همچنین دندان هایی که زرد شده اند و شکل بدی را به خود گرفته اند با استفاده از تخصصی که دارد سفید و براق می کند.
در بعضی موارد پیش می آید که بیمارانی مراجعه می کنند که تمام دندان های آنها از بین رفته است؛ در این موارد استثنایی بهترین دندانپزشک زیبایی که در کارش خبره است با استفاده از کاشت و ترمیم، دندان های بیمار را به روز اول باز می گرداند.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

نظرات بیماران درباره بهترین دندانپزشک زیبایی

برای اینکه درباره یک دندانپزشک خوب اطلاعات کسب کنید می توانید از بیمارانی که به بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران مراجعه کرده اند و نتایجی که بدست آورده اند، بپرسید. همچنین می توانید در سایت ها، مجلات زیبایی و وبلاگ های دندانپزشکی ها جستجو کنید و بهترین دندانپزشک زیبایی را پیدا کنید. در حال حاضر بیشتر دندانپزشکی ها دارای وبسایت منحصر به فرد هستند. صد در صد در این وبسایت ها و با خواندن نظرات کاربران می توانید از باکیفیت بودن و یا نبودن کار دندان پزشکی و متخصص دندانپزشک آگاه شوید.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

استفاده از فناوری های جدید دندانپزشکی زیبایی در تهران

این روزها در هر حرفه و تخصصی مدیران و مسئولان به فکر راحتی و آسایش مراجعه کنندگان و کاربران خود هستند. در تخصص دندانپزشکی نیز این اتفاق رخ داده و برخی از کلینیک های خوب دندانپزشکی در تهران و به خصوص غرب تهران از دستگاه های کاهش طول و برش دندان استفاده می کنند. به عنوان مثال، اگر دندانپزشک به جای برش دستی از اسکن دیجیتال استفاده کند، مشکلاتی از جمله تحمل درد برش دندان در دهان و لثه و ناراحتی ناشی از آن وجود نخواهد داشت. تصاویر نیز می توانند به صورت دیجیتالی ذخیره و ضبط شوند و به همین ترتیب ، تنها در چند ثانیه به آزمایشگاه دندانپزشکی ارسال می شود.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

برآورد هزینه زیبایی دندان ها با استفاده از دندانپزشکی زیبایی

جراحی زیبایی این روزها دارای هزینه های سرسام آوری است. اما این هزینه ها بسته به این هستند که بیمار قصد داد چه کاری بر روی چهره خود انجام دهد. زیبایی لب و دهان تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی چهره دارد. بنابراین با کمک بهترین دندانپزشک زیبایی می توانید یک چهره بشاش و جذاب داشته باشید. هزینه هایی که برای زیبایی دندان های خود انجام می دهد به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی همچون زمان پروسه درمان اینکه آیا مدت زمان زیادی طول بکشد یا خیر. همچنین به اینکه آیا بیمار بیمه دارد یا نه، نوع درمان بیمار یعنی اینکه می خواهد چه عملی را بر روی دندان های خود انجام دهد. همچنین هزینه های زیبایی دندان ها به عوامل فرعی از جمله موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی، مهارت و تجربه دندانپزشک، تجهیزاتی که دندانپزشکی دارد؛ اینکه آیا انجام درمان نیاز به بیهوشی دارد یا خیر نیز وابسته است. بنابراین تمامی این موارد تعیین کننده هزینه درمان دندان های شما و زیبایی آنها هستند.

 

دکتر محمد رضا فرهنگی دندانپزشک زیبایی،جراح و ایمپلنتولوژیست با بیش از سالها تجربه در زمینه ی دندانپزشکی زیبایی (لامینیت ها، پروتز های زیبایی، ترمیم های زیبایی، …) به صورت حرفه ای فعالیت می کند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره و  نوبت با شماره 22149108- 22149117 تماس بگیرید.