قیمت لمینت دندان سال 99 | قیمت لمینت سرامیکی|قیمت لمینت کامپوزیتی

عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت لمینت دندان

عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت لمینت دندان

عوامل بسیاری در تعیین قیمت لمینت دندان تاثیر گذار می باشند که جنس به کار رفته در این روش یکی از مهم ترین آن ها شناخته می شوند. لمینت های سرامیکی از لمینت های کامپوزیتی گران تر بوده و از این رو برای انجام آن ها می بایست هزینه بیشتری را در نظر گرفت. از دیگر عوامل می توان به وسعت کار و میزان مشکلات دندانی اشاره کرد. میزان توانایی و تخصص دندانپزشک زیبایی نیز می تواند در تعیین نرخ لمینت تاثیر فراوانی داشته باشد. بیمه های درمانی تا حدی هزینه های این روش را تقبل می کنند و از این رو قیمت لمینت های مختلف برای بیماران کاهش خواهد یافت. قبل از انجام روش لمینت دندان توصیه می کنیم با یک دندانپزشک زیبایی که در این زمینه تبحر دارد مشورت نمایید تا تمامی جوانب برای شما عنوان شود.

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت لمینت دندان

لبخند زیبا و بدون عیب و نقص تنها با داشتن دندان هایی صاف و یکدست حاصل خواهد شد. این روزها یکی از دغدغه های افراد در جامعه نداشتن این زیبایی است و براساس آن به دنبال راهکارهای مطمئن و تاثیر گذار می گردند. یکی از روش های درمانی که در حیطه دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرد لمینت دندان می باشد. لمینت به روش های مختلف انجام می گیرد و دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد.

همچنین بخوانید: راهکارهای اصلاح طرح لبخند

با توجه به این موضوع قیمت لمینت دندان را عوامل مختلفی تحت تاثیر خود قرار می دهند و نمی توان نرخ مشخصی را برای آن در نظر گرفت. با این روش از شر بدرنگی و بدشکلی دندان های خود خلاص خواهید شد بنابراین هزینه ای مناسب برای آن جای دوری نخواهد رفت. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با لمینت دندان و عوامل تاثیر گذار در قیمت آن خواهیم پرداخت.

 

از لمینت دندان چه می دانید

برخی از افراد به صورت مادرزادی دارای دندان های سفید و ردیفی می باشند اما در مقابل آن ها برخی نیز از نامرتب بودن و بد رنگی دندان های خود شکایت دارند. برای این گونه افراد این روزها روش های درمانی متنوعی می توان عنوان نمود که یکی از موثرترین آن ها لمینت می باشد. با استفاده از این روش می توان مشکلات مختلف دندانی از جمله بد رنگی، نامرتب بودن، طول دندان و چندین مورد دیگر را برطرف نمود.

در واقع لمینت لایه ای است که همرنگ دندان انتخاب شده و از آن برای برطرف کردن مشکلات عنوان شده استفاده می شود. قرار دادن لمینت ها بر روی دندان به صورت شیت های نازکی انجام می شود که این موضوع باعث برطرف شدن عیوب دندانی می شود. این درمان به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام در تعیین قیمت لمینت دندان تاثیر گذار خواهند بود.

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت های کامپوزیتی چقدر است؟

همان طور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم در تعیین قیمت لمینت دندان عوامل مختلفی تاثیر گذار می باشند که یکی از آن ها روش و جنس به  کار رفته در این روش می باشد. لمینت کامپوزیتی یکی از این روش ها محسوب می شود که در طی چند جلسه در مطب دندانپزشک مراحل آن صورت خواهد گرفت.

در این روش متخصص کم تر به تراشیدن دندان ها اقدام می کند. پلیمر جنس اصلی این نوع لمینت را تشکیل می دهد. قیمت این روش نسبت به دیگر لمینت های دندانی کم تر می باشد. این نوع روش از معایب مختلفی نیز برخوردار است که مقاومت کم و تغییر رنگ به مرور زمان چند مورد از آن ها محسوب می شوند.

 

قیمت لمینت های سرامیکی چقدر است؟

در کنار لمینت های کامپوزیتی می توان به نوع دیگری از لمینت ها اشاره کرد که با نام سرامیکی این روزها شناخته می شوند. ساخت این لمینت ها در لابراتوار انجام می شود و سرامیک ماده اصلی آن ها محسوب می گردد. مقاومت بالای این نوع لمینت ها در میزان قیمت آن ها تاثیر گذار خواهد بود. از این رو می توان قیمت لمینت دندان از نوع سرامیکی را بالاتر از لمینت های کامپوزیتی معرفی کرد.

زیبایی بیشتر و مقاومت در برابر تغییر رنگ از دیگر مزیت های این نوع لمینت شناخته می شوند. این نوع لمینت ها در صورت ترک و یا شکستن نیاز به تعمیر خواهند داشت از این رو هزینه های سنگینی را برای آن ها می بایست در نظر گرفت. برای بررسی انتخاب نوع لمینت و تعیین قیمت آن می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

021-22149108

021-22149117

قیمت لمینت دندان

لمینت دندان بازیگران از جمله سحر قریشی از چه نوعی است؟

بازیگران از جمله افرادی هستند که نسبت به زیبایی دندان هایشان حساسیت زیادی را به خرج می دهند و برای اصلاح طرح لبخند خود اقدام به لمینت میکنند اما بیشتر بازیگران از جمله خانم سحر قریشی لمینت سرامیکی یا لومینیرز را انتخاب میکنند که البته لومینیرز نسبت به سایر انواع لمینت ها عدد قابل توجهی دارد.

قیمت لمینت دندان در سال 99 چقدر است؟

قیمت لمینت دندان علاوه بر مواردی که در بخش های قبلی به آن ها اشاره شد با توجه به چند مورد دیگر نیز تعیین می شود.

  • وسعت کار یکی از این گزینه ها محسوب می شود که از سوی  دندانپزشک در نظر گرفته خواهد شد.
  • کیفیت مواد استفاده شده در این روش نیز از دیگر عوامل محسوب می شود.
  • تخصص و تجربه دندانپزشک نیز می تواند قیمت لمینت را تا حد بسیاری تحت تاثیر خود قرار دهد.
  • شهری که قرار است این روش را در آن برای برطرف کردن مشکلات دندانی انجام دهید.
  • بیمه های درمانی و تکمیلی نیز می توانند قیمت لمینت را تعیین نمایند.
  • تجهیزات مورد استفاده در دندانپزشکی و میزان مشکل دندانی نیز از دیگر عوامل شناخته می شوند.
  • میزان بهم ریختگی دندان ها هم از جمله عوامل تاثیرگذار به شمار میروند
  • اینکه چه تعداد از دندان ها را تصمیم دارید تا لمینت کنید ، زیرا برخی از افراد بسته به نوع لبخندشان تنها دندان های فک بالای خود را برای لمینت انتخاب میکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *