آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان | انواع بهترین برند کامپوزیت دندان | کامپوزیت دندان

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان

اگر به دنبال آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان هستید در این مقاله ما را همراهی کنید در این مقاله قصد داریم که اطلاعات لازم را در مورد بهترین برند کامپوزیت دندان در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر زیبایی دندان بسیار اهمیت دارد چرا که یکی از مهم ترین فاکتورهای زیبایی انسان محسوب می شود، کامپوزیت دندان نیز در علم دندانپزشکی به کمک علاقمندان به زیبایی آمده است تا نقش مهمی را در زیبایی دندان ایفا کند و لبخند دلنشینی را بر روی لبان شما به ارمغان بیاورد.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت های دندانی یکی از مهم ترین ابزارهایی که در حال حاضر در دندانپزشکی کاربرد زیادی دارد. کامپوزیت ها در واقع مواد خمیری هستند که از آن ها در موارد مختلفی در دندانپزشکی استفاده می شود. اگر دندان های شما پوسیده باشد، یا دندان ترک خورده یا شکسته داشته باشید و یا دندان سیاه شده با استفاده از کامپوزیت های دندان می توانید به سراغ دندان های خود رفته و آن ها را مرمت کنید و دندانی به مراتب زیباتر از روز اول داشته باشید.

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان 

بهترین برند کامپوزیت دندان

انواع مختلفی از کامپوزیت های دندان وجود دارد که با توجه به نوع و برند آن های می توانیم کامپوزیت های دندان را دسته بندی کنیم. به طور کلی برای این که کامپوزیت شما ماندگاری طولانی داشته باشد و همچین رنگ به خود نگیرد باید به بهترین کامپوزیت دندان توجه داشته باشد. به طور کلی بهترین برند کامپوزیت دندان توسط کشورهای ژاپن و آمریکا تولید می شود که در کشور ما نیزموجود هستند و در ادامه نیز به آن ها اشاره خواهیم کرد.

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان 

انواع بهترین برند کامپوزیت دندان

1- Bisco

این شرکت یکی از معروفترین شرکت هایی است که در زمینه تولید کامپوزیت دندان فعالیت می کند و یک شرکت آمریکایی است که از سیلیکات کلسیم در ساخت کامپوزیت ها استفاده می کند که از استحکام و دوام بیشتری برخوردار هستند.

2- Coltene

این شرکت از تکنولوژی جدید برای ساخت کامپوزیت استفاده می کند که از ویژگی های نانوهیبریدی برخوردار است و به همین دلیل شباهت زیادی به مینای دندان دارد. از جمله شرکت هایی است که در این زمینه سال ها فعالیت می کند و محصولات این برند نیز از قیمت بسیار مناسبی برخودار است.

3- DMG America

یکی از برندهای معروف کامپوزیت دندان از نوع میکرو است که هم از ویژگی انقباض برخوردار است و هم این که مقاومت بسیار بالایی نیزدارد با استفاده از اشعه لیزر سفت شده و مقاومت خود را در برابر ساییده شدن و ضربه در مدت زمان طولانی حفظ می کند.

4- DMP Dental

از شرکت های مشهور در زمینه تولید کامپوزیت است که کامپوزیت های نانوهیبرید را تولید می کند که براحتی می توان آن را روی دندان ها شکل داد یکی از ویژگی های مهم کامپوزیت های این برند داشتن تخلخل بسیار پایین است از ویژگی ها خاص آن نیز می توان به مقاومت در برابر زردی اشاره کرد. کامپوزیت های این شرکت بسیار با کیفیت هستند و از مقاومت بالایی نیز برخودار هستند.

5- Ivoclar Vivaden

این شرکت نیز از شرکت های مشهور در زمینه تولید رزین کامپوزیت محسوب می شود که از نوع نانو هیبرید می باشد و در مدت زمان اندکی پس از قرار گرفتن روی دندان ها سفت می شود و از تجهیزات پزشکی برای کاربرد آن استفاده نمی شود.

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان 

بهترین برند کامپوزیت دندان چقدر اهمیت دارد؟

موردی که باید در اینجا به آن پرداخته شود این است که در میان برندهای گوناگون کامپوزیت بهترین برند کامپوزیت دندان چقدر حائز اهمیت است؟ باید به این سوال این طوری پاسخ داده شود در صورتی که از بهترین انواع کامپوزیت دندان هم استفاده شود ولی دندانپزشکی از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار نباشد نباید انتظار نتیجه بهتری را داشته باشید.

هر چند انتخاب بهترین مارک کامپوزیت دندان حائزاهمیت است با توجه به این که اکثریت کامپوزیت ها از استاندارد لازم برخوردار هستند لذا برای بهتر شدن کیفیت کار نیازمند دندانپزشک مجرب هستند زمانی که از بهترین برند کامپوزیت دندان یک دندانپزشک برای دندان شما استفاده کند نتیجه ایده آلی را خواهید گرفت.

معیار انتخاب بهترین مارک کامپوزیت دندان

برای انتخاب بهترین مارک کامپوزیت دندان باید به یک سری ویژگی هایی توجه داشته باشید بر این اساس توجه به کیفیت رزین، سایه های رنگ و مرغوبیت از اهمیت خاصی برخوردار هستند شما با مراجعه به وب سایت های معتبر از جمله وب سایت ما می تواند بهترین نوع و برند کامپوزیت دندان را برای زیباتر شدن دندان های خود استفاده کنید و از خدمات دندانپزشک زیبایی ما بهره ببرید.

آشنایی با بهترین برند کامپوزیت دندان 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *